1+1000000:400-1293×99181​


Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Ответ:1000000:400=2500

1293*99181=128241033

1+2500=2501

2501-128241033= -128238532

Пошаговое объяснение:

Отвечает Қоспан Қамажай.

Ответ:

123 238 532

Пошаговое объяснение:

дұрыс деп ойлаймын.