На 3 га землі посіяли 500 кг пшениці. Скільки зерна потрібно, щоб засіяти 300 га землі?


Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:50000

Пошаговое объяснение:

1)300÷3=100 - в столько раз больше

2)100×500=50000(кг) потрiбно