На 3 га землі посіяли 500 кг пшениці.Скільки зерна потрібно,щоб засіяти 300 га землі?


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

щоб засіяти 300 га землі потрібно (300/3) * 500 = 50 000 кг пшениці = 50 тонн  пшениці 

Отвечает Даулетова Дана.

300*500/3=50000 (кг) или 50тонн