Амалдардаын орындалу ретін анықта.15228:27•40-8480:265+11400+4002​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Дарина.

Пошаговое объяснение:

1..15228:27     =564

2.564*40   =22560

3.8480:265   =32

4.22560-32   =22528

5.22528+11400   =33928

6.33928+4002     =37930