1183. Хлопчик-Мізинчик у чоботях-скороходах за 3 год подолав 15 1590 км. За першу годину він

пройшов цієї відстані, за дру- 53 25 гу годину решти. Скільки кілометрів він подолав за третю 57 годину? Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Веремчук Вітя.

Відповідь:

скільки пройшов за першу годину

1590:53*15= 450 км

скільки решта

1590-450= 1140 км

скільки за другу годину

1140:57*25= 500 км

скільки пройшов за третю годину

1590-(450+500)= 640 км