хлопчик мизинчик за 3 години у чоботях-скороходах подолав 1590 км. За першугодину вин пройшов

пяднадцять пядисяттретих циэ видстани, за другу годину-двадцять-пять пядисят-сьомих решты. Скилькы километрив пройшов хлопчык-Мизынчык за третю годыну?

Ответы на вопрос

Отвечает Ломакина Кристина.

1590 :50*15=450км прошел за первый час

1590-450=1140км остаток пути

1140:57*25=500км за второй час

450+500=950км прошел за первый и второй час

1590-950=640 км за третий час

ответ за третий час 640км

Отвечает Литвинов Даниил.

скільки пройшов за першу годину

1590:53*15= 450 км

скільки решта

1590-450= 1140 км

скільки за другу годину

1140:57*25= 500 км

скільки пройшов за третю годину

1590-(450+500)= 640 км

  11.05.2011, 22:07