Розв'яжіть задачу,склавши до неї рівняння. Дід Петро продав на базарі 13 мішків моркви та цибулі

отримавши 1990грн. Один мішок цибулі коштує 130 грн, а один мішок моркви - 180 грн. Скільки мішків моркви та цибулі продав дід?

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Захар.

Ответ:

130*х+180*у=1990 гр

х+у=13

х=13-у

130(13-у)+180у=1990грн

1690-130у+180у=1990 грн.

50у= 300

у=6 мешков моркови

13-6=7 мешков лука

проверка:

130*7+180*6=910+10801990грн

Пошаговое объяснение: