4.Розв'яжіть задачу,склавши до неї ріаняння. Дід Петро продав на базарі 13 мішків моркви та

цибулі отримавши 1990грн. Один мішок цибулі коштує 130 грн, а один мішок моркви - 180 грн. Скільки мішків моркви та цибулі продав дід?Поможітьь

Ответы на вопрос

Отвечает Весна Анастасия.

Ответ:

Нехай Х мішків моркви - 180Х

Тоді мішок цибулі (13-х) - 130(13-х)

можемо скласти рівняння

180Х + 130(13-х)=1990

180х + 1690 - 130х = 1990

180х - 130х = 1990 -1690

50х = 300

Х = 6( мішків) моркви

13-6 = 7(мішків) цибулі :)