три робітники биготовили 762 деталі, причому робітник виготовив у 3 рази більше деталей, ніж

третій, а другий - на 117 деталей більше, ніж. скільки деталей виготовив перший робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Khomichuk Valeriya.

Ответ:387

Пошаговое объяснение:

х+3х+х+117=762

5х=762-117=645

х=645:5=129дет 3раб

129х3=387дет  1раб

129+117=246дет  2 раб