Знайдіть таке число 0,6 якого дорівнюють 0,72 км


Ответы на вопрос

Отвечает Aliyeva Ayka.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,72 км -  0,6

х км       -  1

х = 0,72/0,6 = 1,2 (км)

ответ

это число 1,2 км