Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 2,1 см, що становить 7/15 його довжини. Знайдіть

об'єм парале-лепіпеда, якщо його висота дорівнює 1,8 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

а=?

b=2,1см это 7/15 длины

с=1,8см

V=?

a=2,1÷7×15=0,3×15=4,5см

V=a×b×c=2,1×4,5×1,8=17,01см^3