Для хорової студії купили однакову кількість блузок і спідниць, всього на суму 2 тис. 660 грн.

Спідниця коштує 50 грн, а блузка45 грн. Скільки грошей заплатили за всі спідниці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Милославская Анастасия.

Ответ:

1 тис. 400грн

Покрокове пояснення :

45 + 50 = 95 грн - ціна одного комплекту

2660 / 95 = 28 - комплектів

28 * 50 = 1400 грн - вартість усіх спідниць