Татянка купила 5 тістечок, а Оленка-7 таких самих тістечок. Тетянка заплатила на 8 грн менше, ніж

Оленка. Скільки грошей заплатила кожна дівчинка. Памагите пж даю 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Землюк Даша.

Ответ:

20 та 28

Пошаговое объяснени

7-5=2 ( Т)- на стільки меньше купила Тетянка

8:2=4( грн)- коштує тістечко

5*4=20( грн) заплатила Тетянка

7*4=28( грн) заплатила Оленка

Отвечает Савиных Ксения.
20 и 28 тому що 1 тистечко стоит 4 грн