720ц пшениці можна перевезти трактори за 8 рейсів, а конем - за 24 рейси. За скільки рейсів

перевезуть цю пшеницю трактором і конем, якщо працюватимуть разом

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлев Федя.

Ответ:

за 6 рейсів

Пошаговое объяснение:

720: 8=90( ц)- перевезе трактор за 1 рейс

720:24=30 ( ц)- перевезе кінь за 1 рейс

90+30=120 ( ц)- перевезуть разом за 1 рейс

720: 120=6( р)