Велика вантажівка може перевезти 120 т вугілля за 24 рейси,а менша-за 40 рейсів.За скільки рейсів

перевезуть це вугілля обидві вантажівки,якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.
120т / 24рейса = 5т
120т / 40рейсов = 3т
120т / (5т + 3т) = по 15 рейсов совершат оба грузовика или всего 15*2= за 30 рейсов