Периметр прямокутника дорівнює 10 ,8 см, а одна з його сторін на 2,4 см менша від другої.

Знайдіть площу прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смыгина Владислава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8-2,4=5,6

S=8*5,6=44,8