Товар коштував 1000грн підняли на 40% а потім знизили на 20% як змінилася ціна і на скільки


Ответы на вопрос

Отвечает Ергазыулы Дима.

Ответ:

1000*1.4=1400

1400*0.8=1120

1120-1000=120 - цена выросла на 120 грн

Пошаговое объяснение:

Отвечает Разгуляева Олеся.

Ответ:

Початкова ціна = 1000 грн

Перша зміна (підняли на 40%):

1000 + 10×40 = 1000 + 400 = 1400 грн

Друга зміна (знизили на 20%):

1400 - 14×20 = 1400 - 280 = 1120 грн