Знайдіть усі цілі розв‘язки системи х²-4х-5≥0 -3 ≤ х ≤8


Ответы на вопрос

Отвечает Кривко Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\displaystyle  \left \{ {{x^2-4x-5\geq 0} \atop {-3\leq x\leq 8\hfill}} \right. \left \{ {{-1\leq x\leq 5} \atop {-3\leq x\leq 8\hfill}} \right. \quad \Rightarrow -1\leq x\leq 5