ВАРІАНТ 4Знайдіть діаметр кола, якщо його радіус дорівнює 6 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Фаустов Илья.

Ответ:

D=2R

D=2×6=12(cm)

Пошаговое объяснение:

вот так