7 1/2 : 2 1/2 * 3 2/3 - 5 1/5 * 5/13 * 1 3/8 = ? ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО ! ПО ДЕЙСТВИЯМ . ПОМОГИТЕ !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрушин Иван.

Відповідь:

=15/2:5/2*11/3-26/5*5/13*11/8=15/2*2/5*11/3-26/5*5/13*11/8=11-11/4=11-2 3/4=8 1/4

Покрокове пояснення:

1) з мішаних чисел ми робимо дроби

2) скорочуємо дроби

3) віднімаємо

4)робимо презентабельний вигляд дробу а точніше робимо його мішаним числом.

Отвечает Воронко Костя.

Ответ:

8 1/4

Пошаговое объяснение: