два автомобілі одночасно виїхали з одного міста в одному напрямку. Якою буде відстань між

автомобілями через 2,5 години, якщо швидкість одного з них - 68 км/год , а другого - 74 км/год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Швец Диана.

Ответ:

68+74=142*2,5=відстань між ними