З одного кубічного метра деревини можна виготовити 165 км штучного волокна, а з нього можна

виготовити 1500 м тканини або 4000 пар панчіх. Скільки штучного волокна тканини панчіх можна виготовити із 12 м³ деревини? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Кристи.

Ответ: із 12 м³ деревини можна виготовити - 1980 км штучного волокна, 18000 м тканини, 48000 пар панчіх

Пошаговое объяснение:

1 м3  -  165 км волокна

12 м3 -   х  км волокна

х= 165 * 12

х=  1980 км штучного волокна

165 км волокна  - 1500 м тканини

1980 км волокна - х  м тканини

х= 1980 *1500 : 165

х= 18000 м тканини

165 км волокна -4000 пар панчіх

1980 км волокна - х панчіх

х= 1980 * 4000 : 165

х= 48000 пар панчіх