з одного кубічного метра деревини можна виготовити 165 км штучного волокна,а з нього можна

виготовити 1500 м тканини або 4000 пар панчіх. Скільки штучного волокна,тканини,панчіх можна виготовити із 12 м3 деревини?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Иван.
165*12 = 1980  км - кол-во волокна
1980*1500/165 = 18000 м ткани
18000*400/1500 = 4800 пар 

Отвечает Марунская Кристина.
Пдпдрччдряднчжнчдещнв