периметер прямокутника дорівнює 18см знайдіть сторони прямокутника якщо його довжина більша від

ширини на 4,4см​

Ответы на вопрос

Отвечает Петракович Арсений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2х+2(х+4.4)=18см

4х=18-8.8=9.2см

х=9.2:4=2.3см шир

2.3+4.4=6.7см длина