4. Яка маса води утвориться в результаті розкладу 49 гкупрум(ІІ) гідроксиду Cu(OH),?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жиленко Никита.

Ответ:

M(Cu(OH) 2)=98г/моль

n=98/49=0,2 моль

m(H2O)=0,2*18=9 грамм

Объяснение:

Вот)