Петро розв'язав 20 прикладів що становить 5/7 усього завдання.Скільки прикладів потрібно розв'язати

Петру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

20: 5*7=28 ( пр)- всього

28-20=8( пр)- залишилось розв'язати