Середнє арифметичне чисел 4,9іх дорівнює 5,65. Знайдіть число х.​


Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.

Ответ:

5,65*2=11,3

11,3-4,9=6,4

Отвечает Тирских Виолетта.

Ответ:

6,4

Пошаговое объяснение:

Оскільки чисел є 2, то середнє арифметичне в 2 рази менше від суми цих чисел. Отже сума цих чисел 5,65×2=11,3.

x=11,3-4,9= 6,4