Потяг проїхав 126, 1 км за 2,6 год. Скільки кілометрів він проїде за 4,9 год з тією самою

швидкістю ?с поясненям єсли можно​

Ответы на вопрос

Отвечает Иваровская Ксюша.

Ответ:

237,65

Пошаговое объяснение:

126,1 : 2,6=48,5( км/год)- швидкість потяга

48,5*4,9=237,65 ( км)