Потяг проїхав 168,4 кілометрів за 4 години Скільки кілометрів проїде потяг за 3,5 годин ідучи цією

самою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Троммельман Андрей.
1) 168,4/4 = 42,1(км) - швидкість поїзда

2) 42,1*3,5 = 147,35(км) проїде поїзд за 3.5 години