коли автомобіль проїхав 0,4, а іще 0,25 всього шляху , то виявилося , що він проїхав на 240 км

більше від половини шляху , який треба було проїхати ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пермяков Артем.

Відповідь:

1600 км весь шлях автомобіля.

Покрокове пояснення:

Нехай х км весь шлях автомобіля. Спочатку автомобіль проіхав 0,4х км шляху, а потім ще 0,25х км шляху. Разом проіхав: 0,4х+0,25х=0,65х км шляху. Половина шляху становить: 0,5х км. За умовою проіхав на 240 км більше, ніж половина шляху. Отже,

0,65х-240=0,5х

0,65-0,5х=240

0,15х=240

х=240:0,15

х=1600 км весь шлях автомобіля.