. Продовж запитання і розв'яжи задачу . У бочці 200 л води. На полив витратили 1/5 Всіеи води У

скільки разів....(дописать) решите за 2-3 часа даю 10 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Полтавец Никита.

Питання: у скільки разів зменшиться об'єм води якщо використати її на полив 3 рази?

Пошаговое объяснение:

1) 200:5=40 (л) - води витрачається на один полив.

2) 40×3=120(л) - води витрачається на полив 3 рази.

3) 200-120=80 (л) - води залишиться в бочці.

4) 200:80=2,5 (рази)

Відповідь: Об'єм води сменшиться в 2,5 рази якщо використати її на полив 3 рази.