Знайти якщо u=x^3+y^3+3xy^2-4x^2 y+4x. Опишіть усе, що ви робили.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимергазин Эмиль.

Ответ:      du/dx =  3( x² + y²) - 4( 2xy - 1 ) .

Пошаговое объяснение:

u = x³+ y³+3xy² - 4x²y + 4x.

du/dx = 3x² + 3y² - 8xy + 4 = 3( x² + y²) - 4( 2xy - 1 ) .