Виконайте дій та встановіть відповідність 32,1:6 1:20 7:25:25 82:0,07


Ответы на вопрос

Отвечает Шипилов Алексей.

Пошаговое объяснение:

1)  \frac{32.1}{6}  = 5.35

2)  \frac{1}{20}  = 0.05

3)

 \frac{7}{25}  = 0.28 \\  \\  \frac{0.28}{25}  = 0.0112

4)

 \frac{82}{0.07}  =  \frac{8200}{7}  = 1171 \frac{3}{7}