1306. Приведите подобные слагаемые: а) Зm + 2т + 4m; ж) 0,3а – 0,2b – 0,7а + 0,2b; 1 1 1 3 6 а; 3)

4а - 6а – 2а + 12 – 11; в) 0,9ь – 1,3b + 0,7Ь; ? и) за + оој со - b б) за + а - ва; - ва нь; к) k - - - д) im - m - m; 4т + 3 е) е – 0,8e - -е м) 2а + - а + 3 г) х – 0,2х – 0,7х; 1. 3 л) 0,2т 2 9 - 4т + с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сеник Софія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:  

1306.  а) Зm + 2т + 4m = 9m ; ж) 0,3а – 0,2b – 0,7а + 0,2b = - 0,4a ;  

           3) 4а - 6а – 2а + 12 – 11 = - 4a + 1 ;  в) 0,9ь – 1,3b + 0,7Ь = 0,3b ;

м) 2а +( - а ) + 3 = a + 3 ;   г) х – 0,2х – 0,7х = 0,1x ;

Зробив лише стільки , бо інші надруковані приклади - суцільна

біліберда . Голубе , перевіряй , що виставляєш !