Перше з невідомих чисел складає140% другого, а відношення першого до третього дорівнює 14. Знайти

ці числа, якщо різниця між третім і другим на 40 11 менше числа, що складає12,5% суми першого і другого чисел.(ПОМОГИТЕ СРОЧНО)

Ответы на вопрос

Отвечает Лесничий Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай друге число -х, тоді перше дорівнює 1,4х ( 140% : 100%=1,4), а третє число 1,4х *14/11= 7/5х* 14/11= 1,1х, так як різниця між третім і другим на 40  менше числа, що складає 12,5% суми першого і другого чисел то маємо 0,125(1,4х+х) - 40

Складемо рівняння:

1,1х- х= 0,125(1,4х+х)-40

0,1х= 0,3х-40

-0,2х= - 40

х= (-40)/(-0,2)

х= 200 друге число

1,4х= 1,4* 200= 280 перше число

1,1х=1,1 * 200= 220 третє число