До зоопарку привезл 7 мішкі корму для страусів по 30 кг у кожному і 12 мішків корму для павичив з

такою самою масою кожен стильки всього килограмив корму привезли до зоопарку

Ответы на вопрос

Отвечает Костарнова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30 * 7= 210 кг корму привезли страусам

30 * 12= 360 кг корму привезли павичам

210 +360= 570 кг  корму привезли до зоопарку