На трьох страусиних фермах було 850 страусів. На першій і другій фермах було 540 страусів,що

становить 9/10 від кількості тих страусів,які були на другій і третій фермах.На скільки страусів менше було на другій фермі,ніж на третій?​

Ответы на вопрос

Отвечает Седельникова Алина.

Рішення:

540 = 9/10; 60 = 1/10

850 - 540 = 310

850 - 600 =250

250 + 310 = 560

850 - 560 = 290.

Відповідь: на другой ферме меньше на 20 страусов

Пояснення:

Поясню своїми словами, допомагаю прикладом:

На перших двох фермах було 540 стресів що становить 9/10 від другої і третьої ферми. Значить 540 = 9/10; А 60 = 1/10.

Значить на другій і третій фермі було 600 страусів.

Ми приходимо до того що 850 - 540 = 310 було в 3 фермі.

850 - 600 = 250 було в першій.

250 + 310 = 560 загальне на першій і третій фермі.

850 - 560 = 290 було на другий фермі.

Відповідь: на другой ферме меньше на 20 страусов