мати купила 7 цукерок по x коп та y шоколадок по 45 коп. На скільки більше заплатила маьи за

шоколадки,ніж за цукерки?обчисліть значення одержаного виразу, якщо x=12, y=3​

Ответы на вопрос

Отвечает Уахитов Жанадиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7 * 12 = 84 (коп) - заплатила за конфеты

2) 3 * 45 = 135 (коп) - заплатила за шоколадки

3) 135 - 84 = 51 (коп) - больше за шоколадки

Ответ: на 51 копейку больше

Выражение:

(3 * 45) - (7 * 12) = 51