У саду посадили 8 яблунь,а груш-ра 4 менше. Скільки посадили груш? Скільки всього дерев посадили в

саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цымбал Даша.

Ответ:

1) 8-4=4 (г.) - посадили груш

2) 8+4=12 (д.) - всього посадили дерев

Відповідь: 12 дерев