3. Сторони прямокутника 28 см і 8 см. Обчисліть сторону квадрата, периметр якого дорівнює

периметру даного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр прямокутника дорівнює: Р= 2*(28+8)= 72 см

Сторона квадрата дорівнює : Р=4а    а= Р/4= 72 :4=18 см