Слон в 5 раз тяжелее белого медведя. Белый медведь на 3,6 т легче слона. Сколько весит каждое

животное? Не уравнением!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гарипов Амир.

Відповідь:

Білий медвідь важить 0,9 т(900кг) , слон 4,5 т

Покрокове пояснення:

вважаємо , що білий медвідь важить Х (т), тоді слон  важить 5Х(т)  різниця між вагою мішки і слона дорівнює 3,6 т, тоді вагу слона  віднімаємо від ваги мішки, 5х-х=4х  , і тоді 3,6/4=0,9 (т)  або 900 кг