1. Знайди найбільший спільний дільник та найменше спільне кратне поданих чисел. а) 18 і 12; б) 35

і 88; в) 72; 96 і 120 2. Розв'яжи задачу. Між усіма учнями класу розділили порівну 58 зошитів у лінійку й 87 зошитів у клітинку. Скільки всього учнів у класі? Допоможіть ;-;

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)Розкладемо на прості множники 12 и 18

12 = 2 * 2 * 3          

18 = 2 * 3 * 3

НСД (12 и 18) = 2 * 3 = 6  

НСК (12 и 18) = 2 * 2 * 3 * 3 = 36

2) Розкладемо на прості множники 35 і 88

35 = 5 *7

88 = 2*2 *2* 11

НСД (35; 88) = 1

НСК (35, 88) = 2 *2 *2 *11 * 5 *7 = 3080

3) Розкладемо на прості множники 72; 96 і 120

72=2*2*2*3*3

96=2*2*2*2*2*3

120=2*2*2*3*5

НСД ( 72, 96,120) = 2*2*2*3= 24

НСК (72, 96, 120) = 2*2*2*2*2*3*3*5 = 1440

2) Для того, щоб знайти скільки учнів у класі, знайдемо найбільший спільний дільник 58 і 87

Разкладемо на прості множники 58 і 87

58 = 2* 29

87 = 3  *29

НСД (58; 87) = 29 = 29 всього учнів у класі