3. Спрости вираз (2x + 1) - (6 - 7х) та обчисли його значення, якщо x= 0,75.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробець Мар'ян.

Ответ:

Упрощенное выражение: 9x - 5

Если х=0,75, то ответ 1,75

Пошаговое объяснение:

(2x + 1) - (6 - 7х) = 2x + 1 - 6 + 7x = 9x - 5

Если x = 0,75, то 9x - 5 будет:

9 * 0,75 - 5 = 6,75 - 5 = 1,75