На ділянці посадили 64 дерева. Восьма частина з них - берези, решта - тополі. Скільки тополей

посадили на ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Аленина Ангелина.

Ответ:

56

Пошаговое объяснение:

64×1/8=8 (д.) – берез

64-8=56 (д.) – тополь