Знайдіть найбільший спільний дільник та найменше спільне кратне поданих чисел 18 і 12


Ответы на вопрос

Отвечает Шелдовицкая Дарья.

Ответ:

спільне 2,3

Пошаговое объяснение:

12=2×6=2×3×2

18=9×2=3×3×2