за самостійну з математики в класі оцінку 12 отримали четверо учнів,що становить 16% від всіх учнів

класу.Скільки учнів у класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Розайненко Ольга.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

1) 4/16=0,25- це 1℅

2) 0,25*100%= 25 учнів