У трьох ящиках було 104,5 кг яблок у першому і у другому ящиках разом 60,9кг, а в другому і

третьому разом 75,8 кг яблук.Скільки кілограмів кілограм яблук було в кожному ящику. ХЕЛПППП ПРОШУУУ༎ຶ‿༎ຶ​

Ответы на вопрос

Отвечает Урсегова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

104,5 - 60,9 = 43,6 кг в третьому ящику

75,8 - 43,6 = 32,2 кг в другому ящику

60,9 - 32,2 = 28,7 уг у першому ящику