В)** Із 156 чайних, 234 білих і 390 червоних троянд склали букети, причому у кожному з них троянд

одного кольору порівну. Скільки склали букетів, якщо їх більше за 50? 4. в)** Солдатів вишикували у шеренги по 12 осіб у кожній, а потім перешикували по 8 осіб. Скільки було солдатів, якщо їх більше за 180, але менше від 200?​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

в) Розкладемо на прості множники 156; 234 і 390

156=13 * 2 * 2 * 3

234=13 * 2 * 3 * 3

390=2 * 5 * 3 * 13

загальні дільники - 13; 2; 7  перемножимо їх і знайдемо НСД

НСД (156; 234; 390) = 13 * 2 * 3 = 78

Всього склали 78 букетів і у кожному букеті по

156 : 78= 2 чайніх троянди

234 : 78= 3 білих троянди

390 : 78= 5 червоних троянд

в)** 180+12=192         180< 192 < 200