Діти отримали на новорічній ялинці однакові подарунки. У всіх подарунках разом було 128 апельсинів,

96 цукерок та 64 яблука. Скільки дітей було на святі? Скільки апельсинів , цукерок і скільки яблук було в кожному з подарунків?

Ответы на вопрос

Отвечает Вирстюк Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники  128; 96 и 64

64 = 2* 2 *2* 2* 2 *2

96 = 2* 2* 2* 2* 2 *3

128 = 2* 2 *2 *2* 2* 2* 2

НСД (64; 96; 128) = 2 *2 *2 *2 *2 = 32

Подарунків було - 32 З відси і дітей було -32 

В кожному подарунку

64 : 32 = 2 яблука

96 : 32 = 3 цукерки

128 : 32= 4 апельсини