Діти отримали на новорічній ялинці однакові подарунки. У всіх подарунках разом було 40

апельсинів, 360 цукерок і 160 горіхів. Скільки дітей було на ялинці?

Ответы на вопрос

Отвечает Уваров Виталя.

Ответ:

на празднике было 40 детей

Пошаговое объяснение:

надо найти наибольший общий делитель этих чисел

40 =5*2³    160=40*4=2⁵* 5        360=40*9=2³*5*3²

НОД(40;160;360)=2³*5=40